PROMIENNIKI PODCZERWIENI – PRZYJĘCIE W OGRODZIE NAWET JESIENIĄ

Każda osoba, która jest szczęśliwym posiadaczem domu z ogrodem, ceni sobie swobodę oraz możliwości, jakie daje ta nieruchomość.

Bez wątpienia będąc w takiej sytuacji można bez skrępowania organizować przyjęcia w swoim ogrodzie albo dla bliskich, albo dla większego grona osób. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy za oknami coraz chłodniej, a nam marzy się rozrywkowy wieczór z przyjaciółmi? Wyjściem mogą okazać się promienniki.

CZYM SĄ PROMIENNIKI?

Promiennik ciepła to specjalny typ urządzenia grzewczego wyposażony w żarnik/emiter podczerwieni. W wyniku jego działania, emituje krótkofalowe IR-A promieniowanie podczerwone . Żarnik – podobnie jak w znanej każdemu żarówce – nagrzewa się do około 2100 °C. Promieniowanie, wytwarzane przez urządzenie, jest odczuwalne przez człowieka w postaci ciepła.

JAK PROMIENNIKI MOGĄ POMÓC W ZORGANIZOWANIU IMPREZY?

Jeśli lubimy spędzać czas pod chmurką, warto lepiej poznać promienniki podczerwieni. Mogą zostać one zainstalowane na tarasie, w altanie albo w namiocie. Ich działanie jest efektywne i bardzo sprytne. Ciepło odczuwamy tuż po ich uruchomieniu. Promienniki nie ogrzewają bowiem powietrza, a wszystkie osoby i przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu. Dzięki umiejętnej instalacji, możesz więc stworzyć ciepłą i komfortową przestrzeń, w której Ty i Twoi goście będziecie mogli się zrelaksować.

ZAUFAJ SPECJALISTOM

Każdy promiennik podczerwieni powinien być zainstalowany zgodnie z instrukcją montażu. Co więcej warto, aby profesjonalista przyjrzał się naszemu ogrodowi i przygotował plan rozmieszczenia promienników. Wtedy zyskamy pewność, że osiągniemy najlepszy możliwy efekt działania reflektorów ciepła. Zespół specjalistów dokona niezbędnych pomiarów i obserwując miejsce, w którym mają zostać zamontowane promienniki, dobierze te modele, które najlepiej się sprawdzą. Jeśli chcesz znaleźć sprawdzony towar w przystępnej cenie oraz doświadczonych profesjonalistów, znajdziesz ich na stronie Irsystem.