Zalety rolet typu dzień-noc

Rolety typu dzień-noc łączą w sobie przeźroczysty i solidny splot tkaniny.

Kiedy paski tkaniny pełnej zachodzą na siebie, światło słoneczne jest blokowane, a kiedy przezroczyste paski materiału zachodzą na siebie, światło jest wpuszczane. Z nasłonecznionego pokoju do ciemniejszej, bardziej prywatnej przestrzeni, tego typu rolety mogą przejść od otwartego do zamkniętego układu w ciągu kilku sekund.

Zalety rolet typu dzień-noc

Wybierz najlepsze rolety do okien dla biura i domu

Tego typu rolety działają w taki sam sposób jak zwyczajne rolety okienne i występują w różnych wersjach kolorystycznych. Ich elegancki wygląd i możliwość sterowania światłem sprawiają, że są idealne do sypialni, kuchni, biura i każdego innego pomieszczenia, gdzie potrzebujemy dobrej kontroli nad światłem. Po prostu ściągnij je, gdy potrzebujesz prywatności, lub zostaw je otwarte, gdy potrzebujesz więcej światła słonecznego. Możesz również podnieść je całkowicie do kasety, aby uzyskać widok z okna na zewnątrz bez żadnych przeszkód. Rolety okienne są również dostępne w szerokiej gamie tkanin, wzorów i kolorów. W zależności od twoich preferencji możesz zdecydować się na oryginalne odcienie lub zachować neutralność kolorystyczną.

Dostępne zarówno w tkaninach filtrujących światło, jak i zaciemniających pomieszczenie, możesz z łatwością dopasować rolety okienne do innych elementów wyposażenia sypialni, salonie czy innym pomieszczeniu, w tym tapicerki. Te proste, listwowe rolety nie są tak ciemne jak rolety zaciemniające, ale w wygodny sposób pozwalają dopasować lamele do własnych potrzeb oświetleniowych. Jedną z doskonałych cech tego typu rolet okiennych jest to, że można je regulować tak, aby wpuszczały naturalne światło w ciągu dnia i zamykać je, aby zapewnić całkowitą prywatność w nocy. Są również estetyczne i dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, które pasują do wystroju każdego pomieszczenia.

Rolety materiałowe to wszechstronne osłony okienne, a zakupisz je na stronie https://profi-styl.pl/62-rolety-do-okien. Są dostępne w różnych wzorach, stylach i fakturach, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb. W rzeczywistości możesz wykonać materiał na zamówienie w wybranym kolorze, nadruku i materiale, a także kupić rolety okienne na wymiar.