Serwis oraz naprawy

Świadczymy szeroko pojęty serwis na rzecz naszych klientów. Wszelkiego rodzaju naprawy uszkodzonych urządzeń, elementów, podzespołów, ich wymiana jest dokonywana przez doświadczonych, mających bardzo szeroką wiedzę serwisantów.

Pracownicy naszego serwisu są wyspecjalizowani w określonych rodzajach maszyn, a tym samym wąska specjalizacja pozwala bardziej precyzyjnie określić przyczynę awarii oraz ją zdiagnozować i usunąć. Nasi serwisanci nie poprzestają tylko na zdobytej dotychczas wiedzy, ale nieustannie również ją poszerzają, aby móc być na bieżąco z tym wszystkim, co pojawia się na rynku. Ponadto istotnym elementem jest szybkość dojazdu do klienta oraz szybkość wykonania naprawy. W dobie współczesnej, gdy proces produkcyjny nie znosi przestojów, jest to bez wątpienia jeden z kluczowych czynników. Każde zlecenie jest odrębnym zagadnieniem w odniesieniu do przedmiotowości jak i w odniesieniu do ceny za dokonanie naprawy. Każde zlecenie jest traktowane odrębnie, indywidualnie. Jednakże przy każdym zleceniu naprawczym mamy do czynienia z pewnym schematem działania. Dane urządzenie jest poddawane stosownym testom, przeprowadzana jest ocena uszkodzeń, wycena, by następnie skontaktować się z klientem i przedstawić mu warunki naprawy.

Istotnym elementem na pewno jest fakt, że po urządzenie nasza firma wysyła kuriera, a następnie też taką samą drogą wraca ono na miejsce swojego użytkowania. To wszystko odbywa się oczywiście bezpłatnie.

Dany sprzęt jest serwisowany, a klient jest na bieżąco informowany o tym, jakie są postępy w naprawie. Dzięki temu klient nieustannie może monitorować, na jakim etapie znajduje się naprawa jego urządzenia i tym samym ma pewną kalkulację związaną z terminem zakończenia naprawy. Jesteśmy firmą, która do każdej naprawy podchodzi w sposób indywidualny i tym samym klient ma pewność, że usterka będzie bardzo dokładnie i w sposób właściwy zdiagnozowana, a następnie oczywiście stosunkowo szybko usunięta.

W kwestii serwisu działamy bardzo sprawnie i profesjonalnie.