Koła zębate oraz przekładnie

Koła zębate oraz różnego rodzaju przekładnie to elementy, które znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych branżach, w wielu różnych zakladach przemysłowych.

Z uwagi na fakt, iż są to elementy poddawane bardzo dużym obciążeniom, siłom działającym w różny sposób, to tym samym owe elementy nie mogą odznaczać się słabą lub nawet średnią jakością. W odniesieniu do tych elementów potrzeba jest najwyższej możliwej jakości, jaką jest w stanie zapewnić firma Bef Mont mająca swoją siedzibę w Bielsku Białej. Firma ta na rynku funkcjonuje już od ponad dwudziestu lat. Zajmuje się produkcją oraz szeroko pojętym serwisem kół zębatych oraz przekładni maszynowych. Przekładnie zębate są remontowane w taki sposób, iż dorabiane są wszelkiego rodzaju oraz wielkości kół zębatych oraz trybów. Koła zębate modułowe o zębach prostych i skośnych są frezowane. Naprawie podlegają także przekładnie kątowe. Firma Bef Mont zajmuje się również dostarczaniem do klientów kół łańcuchowych, ślimaków oraz ślimacznic do wszelkiego rodzaju przekładni ślimakowych.

W ofercie znajdują się koła zębate walcowe, modułowe, łańcuchowe, o zębach skośnych, stożkowe o zębach prostych oraz stożkowe łukowe.

Firma oferuje także wydatną pomoc w zaprojektowaniu przekładni zębatych na dowolny wymiar, w dowolnym układzie. Jest to zatem oferta bardzo szeroka. Bardzo istotnym jej elementem jest oczywiście dosyć mocno rozbudowany serwis, w którym można liczyć na kompleksowe oraz fachowe podejście do każdego zlecenia, do każdego koła zębatego oraz do każdej przekładni. Certyfikat jakości 9001:2009 jest powodem, dla którego w tym miejscu nie ma mowy o jakiejkolwiek niskiej jakości. Bardzo istotne we wspomnianym serwisie jest także dostęp do najnowszych obrabiarek CNC, dzięki czemu wszelkie prace mogą być sprawnie wykonywane na miejscu. Na stronie internetowej https://bef-mont.pl/oferta/kola-zebate-i-przekladnie/ mamy umieszczonych znacznie więcej szczegółowych informacji na temat działań podejmowanych przez ów podmiot.