Jaką bieliznę na ślub wybrać?

Producenci bielizny oferują bardzo wiele elementów bielizny specjalnie na ślub. Często są to fantazyjne wzory, z dodatkiem koronek.

Hurtownia koronek z pewnością może dostarczyć odpowiednie dodatki do bielizny ślubnej, pełną ofertę można zobaczyć na stronie: https://www.prostyl.com.pl. Ślub kojarzy nam się z kolorem białym i takie też będą dodatki do bielizny ślubnej, czyli koronki bawełniane, oraz gipur. W bogatym katalogu firmy znaleźć można nie tylko elementy bielizny, ale także dodatki do sukien ślubnych. Suknia ślubna może posiadać przykładowo dekolt wypełniony koronką. Będą to także hafty na tiulu, które obecnie są coraz popularniejsze, dodać można także cekiny i perły. Bardzo ciekawym dodatkiem będzie taśma koronkowa, która może zostać doszyta na dole sukni ślubnej. Można stosować różne dodatki dopasowane do wzoru sukni ślubnej. Najważniejszym elementem stroju każdej Panny Młodej, oprócz sukni ślubnej, jest jej bielizna. Ma ona bardzo wiele zadań i musi być tak dobrana by spełniać wszystkie zakładane funkcje. Ślubna bielizna wygląda niezwykle pięknie, modeluje sylwetkę, podkreśla walory, ukrywa wady a przede wszystkim dodaje pewności siebie. Bielizna powinna, więc być dobrana do fasonu i kroju sukni. Musi być niewidoczna a jednocześnie zapewniać swobodę i komfort. Najłatwiej wybrać jest kolor biustonosza. W tej sytuacji jest przeważnie biały lub naturalny.

O wiele trudniej jest dopasować rozmiar. Stanik doskonale musi podtrzymywać biust i formować jego kształt. Młode Panny z dużym i obfitym biustem starają się go zatuszować i zmniejszyć, zaś panie z biustem małym, przeciwnie, próbują go optycznie powiększyć. Każda Panna Młoda, w tej najważniejszej chwili swojego życia, chce się czuć atrakcyjna, piękna i ponętna, dlatego też tak ważną rolę spełnia tu bielizna, bo choć niewidoczna, to jednak nadaje kształt całej naszej sylwetce. Bielizna musi być dobrana właściwie aby podkreślać atuty sylwetki kobiety, ale z drugiej strony maskować niedoskonałości, w tym celu trzeba bardzo dobrze dobrać stanik.