Wszystko, co powinieneś wiedzieć o witaminach i minerałach

Wiedza o tym, które witaminy i minerały są najważniejsze dla optymalnego zdrowia, jest ważna, jeśli chcesz cieszyć się taką kondycją.

Niestety wiele osób nie wie, na co zwrócić uwagę w suplemencie. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu, czytaj dalej, aby uzyskać dobrze dobrane porady na ten temat.Wapń pomaga wzmocnić kości. Jednakże, jeśli twoje ciało ma faktycznie wchłonąć jakikolwiek wapń, potrzebuje również witaminy D. Możesz uzyskać witaminę D poprzez światło słoneczne, żywność i suplementy. Bez względu na to, jak przyswajasz witaminę D, pomoże ona w przyswajaniu wapnia w organizmie.Wiele osób potrzebujących suplementacji witamin i minerałów po prostu zmaga się fizycznie z połykaniem tabletek, ponieważ mogą one być duże i, szczerze mówiąc, okropnie smakują. Spróbuj wody pitnej, która zawiera witaminy i minerały, z dodatkiem jakiegoś owocowego smaku. Pozwala to na uzyskanie niektórych potrzebnych witamin, a także dodanie do dziennego spożycia wody.Wszelkie suplementy zawierające olej należy spożywać z posiłkiem. Witaminy takie jak A, E i K najlepiej wchłaniają się z pożywieniem. Staraj się spożywać jedzenie zawierające tłuszcz.Szukając suplementów, upewnij się, że szukasz tych, które są w najczystszej postaci. Na przykład witamina D3 jest najczystszą formą tego suplementu, a D2 jest wersją syntetyczną. Oznacza to, że ta ostatnia może nie być tak skuteczna i może dać wyniki inne niż oczekiwałeś.Witamina A jest krytycznym przeciwutleniaczem, który wzmacnia układ odpornościowy, poprawia widzenie, zmniejsza ryzyko problemów z sercem i opóźnia proces starzenia się skóry. Jest to toksyczny suplement, jeśli weźmiesz go za dużo, ale 2300 IU powinno wystarczyć, ponieważ jest to zalecane. Dużą ilość witaminy A można znaleźć w ciemnozielonych warzywach liściastych, marchwi i dyni.Witamina B9 to niezbędna witamina dla kobiet. Zmniejszy wysokie ciśnienie krwi, zapobiega chorobom serca i pomaga zmniejszyć utratę pamięci. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o witaminach i minerałach

Sok pomarańczowy, jajka, melony, ciemnozielone warzywa i truskawki to wspaniałe produkty spożywcze, które mają wysoki poziom witaminy B9.

Wiele suplementów witaminowych jest opracowanych dla kobiet z dodatkowymi stężeniami B9.Chociaż większość witamin można przechowywać w temperaturze pokojowej, należy przechowywać je w lodówce. Jeśli tego nie zrobisz, mogą stać się lepkie i zlepiać się razem. Ponieważ nie będzie ostatecznego sposobu ich rozbicia, cała butelka byłaby bezużyteczna.Jako dorośli wszyscy wiemy, jak ważne są witaminy i minerały w naszej diecie, ale co z naszymi dziećmi? Pomimo energii, którą często mają, wypalają to, czego organizm potrzebuje, aby promować zdrowie i zwalczać infekcje. Pamiętaj, aby podawać dziecku witaminy, aby w okresie wzrostu zachowało dobre zdrowie.Kwas foliowy zapobiega wadom wrodzonym, niektórym nowotworom, udarom i chorobom serca. Ta witamina B jest dodawana do mąki, płatków śniadaniowych i makaronów. Dodatkowo wiele warzyw liściastych, melonów, fasoli i mięs zawiera kwas foliowy. Kwas foliowy jest stosowany w leczeniu choroby Alzheimera, zwyrodnienia plamki żółtej, RLS, neuropatii, osteoporozy i innych oznak starzenia.Ponieważ wiele paskudnych drobnoustrojów przenoszonych przez powietrze, które prowadzą do chorób, uodparnia się na nasze metody szczepień, jest idealny czas, aby zacząć dodawać witaminy do swojej diety. Witamina C, E i inne często robią więcej, aby zwalczyć przeziębienie lub grypę u niektórych osób niż cokolwiek, co lekarz wstrzykuje do naszego organizmu, więc dlaczego nie wygrać walki, zanim jeszcze się zacznie?Jak już powinieneś zdać sobie sprawę, uzyskanie odpowiednich witamin i minerałów nie jest takie trudne, gdy wiesz, czego szukać. Najważniejszym krokiem jest po prostu dowiedzieć się więcej o tych substancjach. Gdy to zrobisz, możesz zacząć kupować z ufnością w poszukiwaniu dobrego suplementu.