Nowoczesna automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa zajmuje się sterowaniem w produkcji wiele z nich urządzeń wykorzystuje również pneumatyka. Dużą popularnością cieszą się produkowane w tej firmie sterowniki.

Przykładem mogą być siłowniki beztłoczyskowe, które zdobyły uznanie na całym świecie, charakteryzują się dużą niezawodnością, bezawaryjną pracę potwierdzają liczne testy. Siłowniki mogą służyć w bardzo wielu gałęziach przemysłu, przykładowo na liniach produkcyjnych. Automatyka oferuje również bardzo wiele różnych innych urządzeń, które są konieczne do przeprowadzenia sterowania wieloma urządzeniami. Siłowniki mogą obsługiwać maszyny, które pracują na linii produkcyjnej, wykonują ruch posuwisto zwrotny. Mogą być wykorzystywane w produkcji ramion, wykorzystywanych przy automatycznej produkcji samochodów. Siłownik jest jednym z podstawowych urządzeń, i może być wykorzystany w bardzo wielu urządzeniach. Dlatego musi go charakteryzować długi okres bezawaryjnej pracy, aby wszystko szło szybko i sprawnie. Automatyka przemysłowa to różnego rodzaju sterowniki, jak również silniki krokowe, oraz różnego rodzaju napędy.

Znajdują one zastosowanie w praktycznie wszystkich zastosowaniach w przemyśle czy też nauce.

Mogą to być napędy, przeznaczone do mocowania w kasetach, czy też kompletne urządzenia sterująco-kontrolne również modele wraz z zasilaczem oraz sterownikiem pozycji. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju programowalne sterowniki PLC, pozwalają na dowolnego programowanie maszyn i urządzeń różnego rodzaju. Produkowany jest także sterownik pozycji mikro-krokowy do napędu, którego konstrukcja opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, co pozwala na uzyskanie bardzo dużej równomierności obrotów, zredukowany do minimum zostaje czas stabilizacji silnika. Dzięki temu silnik jest wykorzystywany w sposób optymalny, a więc zostaje zaoszczędzony czas, równiejsza praca to także większa wytrzymałość silnika, co zapewni dłuższą bezawaryjną pracę silnika.