Proxy, co to jest?

Każda osoba, która korzysta z Internetu na pewno słyszała coś o proxy? Anonimowość w Internecie jest tylko pozorna. Nam się wydaje, że wchodzimy na strony, przeglądamy treść i nie ma z tym związanego żadnego zagrożenia.

Do każdego łącza internetowego przypisany jest adres IP. Pod tym adresem są wszystkie nasze dane osobowe i to skąd mamy Internet. Jeśli coś złego zrobimy w Internecie, kogoś obrazimy to właśnie dzięki IP można nas namierzyć. Można również w ten sposób paść ofiarom wielu oszustw, a nawet szantaży, dlatego trzeba coś z tym zrobić. Właśnie od tego jest polskie proxy i powinno nas to nieco bardziej zainteresować. Trzeba będzie ukryć się w sieci, a proxy jest pewnego rodzaju pośrednikiem. Jeśli gdzieś chodzimy to widać nie nasz adres IP tylko serwera proxy, a to oznacza, że właśnie w tym momencie może z niego korzystać kilka tysięcy osób. Trzeba wybierać takie serwery, które są bezpieczne. Oszuści kombinują na różne sposoby żeby dostać się do nas, dlatego trzeba zawsze sprawdzać serwer proxy polskie, a wtedy nie będziemy mieć żadnych problemów i na pewno na tym zyskamy. Wreszcie można wchodzić na strony nie martwiąc się, że ktoś nas zobaczy, ktoś zapisze nasze dane. Tak wygląda profesjonalna anonimowość, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania, a będziemy bardzo zadowoleni.


Anonimowość w sieci

Miliardy osób jest teraz na łączach internetowych, ale mało, kto się tam stara ukryć. To źle, bo w ten sposób pomagamy osobom, które to wykorzystują. Można przecież skorzystać z darmowego serwera proxy i można sprawdzić jak to działa. To nam się po prostu będzie opłacało. Trzeba tylko zastanowić się, z jakiego proxy korzystać. Chcemy być bezpieczni, dlatego wybieramy takie polskie proxy, które jest dopasowane do naszych potrzeb. Nie ukrywamy się, bo robimy coś złego, ale ukrywamy się, bo nie chcemy żeby inni widzieli, co robimy. Im więcej osób by tak Reo biło tym Internet byłby bezpieczniejszy dla nich, dlatego my musimy się tym nieco bardziej zainteresować. Wtedy staniemy się niewidoczni.