Problem z nadwagą? Postaw na African Mango

Aktywny składnik afrykańskiego mango, znany jako irvingia gabonensis, jest silnym przeciwutleniaczem, który może być pomocny w odchudzaniu. Donosi się, że nasiona owoców mają silne właściwości spalania tłuszczu, zwiększając metabolizm i tłumiąc apetyt.

Afrykańskie mango ma również bardzo wysoką zawartość błonnika, co pomaga w trawieniu. Mango afrykańskie, znane jako irvingia gabonensis, jest rodzajem drzewa pochodzącego z Afryki Zachodniej i stało się bardzo popularnym suplementem dla klientów poszukujących naturalnych i bezpiecznych metod odchudzania. Wielu ekspertów uważa, że ekstrakt z afrykańskiego mango może pomóc w odchudzaniu ze względu na jego wpływ na poziom leptyny w organizmie. Leptyna jest hormonem kontrolującym apetyt, a gdy jej poziom w organizmie jest niski, możesz doświadczyć wzrostu uczucia głodu. Spożywanie wyciągu z afrykańskiego może temu zapobiec. Co więcej, afrykańskie mango może również tłumić apetyt i pomagać w regulacji cholesterolu, w tym „złego” cholesterolu LDL i trójglicerydów ze względu na niewiarygodnie wysoką zawartość błonnika zawartą w ekstrakcie. Mango afrykańskie (Irvingia gabonensis) stało się tak popularne, ponieważ wykazano, że naprawdę pomaga ludziom schudnąć. Naukowcy uważają, że afrykańskie mango znane również jako dzikie mango, krzew mango, dika lub ogbono, pomaga w utracie wagi na kilka sposobów. Pomaga zwiększyć poziom leptyny u osoby, która stosuje wyciąg z tego owocu. Leptyna jest hormonem, który pomaga tłumić apetyt. Duży apetyt może uniemożliwić osobie osiągnięcie celów związanych z odchudzaniem. Oczywiście african mango pomaga również opóźnić opróżnianie żołądka. Pomaga to zapobiegać skokom cukru we krwi. Skoki cukru we krwi mogą prowadzić do nadmiernego apetytu. Ponadto istnieją również dowody sugerujące, że afrykańskie mango pomaga zwiększyć rozkład i spalanie tłuszczu. W 2005 r. Przeprowadzono badanie kliniczne, w którym przetestowano skuteczność i wpływ afrykańskiego mango na utratę wagi. W sumie było 40 uczestników. Dwudziestu ośmiu uczestników przyjmowało 350 mg wyciągu z afrykańskiego mango przez jeden miesiąc, podczas gdy dwunastu otrzymało placebo. Wyniki badań wykazały, że osoby, które przyjęły ekstrakt z afrykańskiego mango, mogły stracić około pięć procent swojej masy ciała. Pacjenci, którym podano placebo, stracili tylko jeden procent masy ciała.

Ostatnio przeprowadzono inne badanie kliniczne afrykańskiego mango. Połowa uczestników otrzymała afrykańskie mango, a druga połowa placebo. Wyniki badania wykazały, że uczestnicy, którzy przyjmowali african mango slim, byli w stanie zrzucić kilka kilogramów w zaledwie miesiąc. Wyniki tego badania można znaleźć w Journal for American Health and Disease. Przeprowadzono wiele badań dotyczących afrykańskiego mango, a naukowcy odkryli, że może potencjalnie oferować szereg korzyści zdrowotnych, oprócz samej utraty wagi. Obniż poziom cukru we krwi i zapobiega rozwojowi cukrzycy oraz pomaga redukować poziom złego cholesterolu w organizmie. Jak wynika z przeprowadzonych badań, stosowanie ekstraktu z afrykańskiego mango ma wiele korzyści w suplementacji diety.