Jak sprzedawać na Amazon, aby w pełni wykorzystać potencjał platformy?

Decydując się na prowadzenie swojego sklepu internetowego warto poznać wszystkie dostępne możliwości sprzedażowe, aby jak najlepiej dopasować swój asortyment oraz opcje zakupu dla konsumentów szukających produktów w sieci.

Wybierając Amazon na partnera biznesowego, dokonujemy wspaniałego ruchu, który pozwoli nam nie tylko przyciągnąć nowych potencjalnych klientów, ale także zwiększy dostępny asortyment czyniąc e-sklep atrakcyjniejszym dla użytkowników. Tylko jak sprzedawać na Amazon?

Gigant w naszej ofercie, czyli jak sprzedawać na Amazon?

Wybór platformy Amazon nie jest przypadkowy, jest to największa amerykańska firma od lat ciesząca się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na Świecie. Konsumenci chętnie korzystają z jej usług mimo wcześniejszego długiego oczekiwania na przesyłkę. Teraz dzięki magazynom ulokowanym w naszym kraju, czas otrzymania paczki jest niemal identyczny, jak w przypadku zamówień złożonych w rodzimych firmach. Aby rozpocząć w pełni profesjonalną sprzedaż z amerykańską firmą, warto zautomatyzować działania sprzedaży naszego biznesu online, tak aby połowę wysyłkowych działań generowały za nas wtyczki internetowe, odciążając w ten sposób pracowników firmy.

Integracja Amazon w ErpBox pozwoli na:

  • Automatyczne generowanie i przygotowywanie listów przewozowych 
  • Zamawianie kuriera bezpośrednio z systemu
  • Automatyczne aktualizowanie statusu przesyłki
  • Automatyczne aktualizowanie statusu płatności
  • Generowanie maili o klientów z informacją o statusie zamówienia
  • Bieżącą aktualizację stanów magazynowych

Zatem jak sprzedawać na Amazon? Tylko z wykorzystaniem możliwości, jakie niesie ze sobą ErpBox. Dzięki integracji wtyczki w naszym sklepie internetowym umożliwi to oszczędność czasu i kosztów, jakie trzeba ponieść podczas zlecania dodatkowych zadań. Pełna automatyzacja, w tym aktualizacja stanów magazynowych pozwoli uniknąć ewentualnych błędów w postaci zakupu towaru przez konsumenta, którego fizycznie nie ma już na magazynie a tkwi w systemie z powodu braku czasu na aktualizację danych. 

ErpBox umożliwi szybszą pracę

Stosując integrację ErpBox w biznesie online (sprawdź: https://www.erpbox.pl/jak-sprzedawac-na-amazon-i-uniknac-podstawowych-bledow/) można znacząco przyspieszyć pracę firmy poprzez delegowanie wybranych zadań systemowi, który działa znacznie szybciej niż zwykły pracownik i ma możliwość wykonywania różnych zadań w tym samym momencie.