Gdzie kupić prezent dla dziecka które kończy rok

Kiedy zostajesz rodzicem, czy to po raz pierwszy, czy kolejny, może to być jeden z najbardziej intensywnych okresów w twoim życiu.

Na początku wszystko może wydawać się przytłaczające w przypadku noworodka w domu, zwłaszcza, gdy godzisz pracę, rodzinę, opiekę nad niemowlęciem i starasz się nie zwariować. Mamy z małymi dziećmi często wychodzą z domu, czy to na spacer, zakupy, w odwiedziny do znajomych czy na wizytę u lekarza. W takich sytuacjach z pewnością przydadzą się małe zabawki, które bez problemu zmieszczą się w torbie podręcznej czy kieszonce wózka, aby uspokoić marudnego malca. Kiedy czekasz w gabinecie lekarskim, siedzisz w kościele lub po prostu odwiedzasz przyjaciela, będziesz zadowolony, że masz małą miękką książeczkę lub maskotkę, aby zabawić dziecko. Dla dzieci, które są ciekawe świata i lubią wyzwania, odpowiednim prezentem będzie zabawka do segregowania kształtów z klockami, która wspiera zdolności sensoryczne, motoryczne, koordynację ręka-oko i nie tylko. Gdzie kupić prezent dla dziecka które kończy rok

Dodatkowo może wydawać dźwięki, emitować światło i służyć jako zabawka do ciągnięcia.

Dzieci bardzo lubią klocki i budowanie z nich konstrukcji. Dla malucha wybierz nieco większe klocki z bezpiecznego materiału, aby małe rączki z łatwością sobie z nimi poradziły z zabawą. Dzięki temu mogą tworzyć nieskończone budowle, a rodzice i rodzeństwo również mogą wziąć udział w zabawie. Klocki świetnie nadają się do rozwijania zdolności motorycznych, a także do nauczenia się rozwiązywania problemów. Możesz poszukać inspiracji w Internecie, jaki prezent dla dziecka na roczek będzie odpowiedni. Nawet jeśli maluch już chodzi, z pewnością spodoba mu się prezent w postaci zabawki, która jeździ, można ją popychać lub ciągnąć. Koła powinny mieć spory opór, aby zapobiec zbyt szybkiemu poruszaniu się chwiejnych dzieci. Niemowlęta uwielbiają używać wózka do przechowywania zabawek lub wożenia swoich pluszaków po placu zabaw czy mieszkaniu.