Aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące WordPress, to jest najlepszy artykuł

Chcesz zostać blogerem? Czy myśl o założeniu własnego bloga brzmi jak świetna zabawa? A może masz już bloga, ale nie jesteś zadowolony z oprogramowania, którego używasz.

Jeśli tak jest, musisz dowiedzieć się więcej o WordPressie.Nie używaj wspólnego projektu witryny WordPress. Chociaż użycie wspólnego projektu może wydawać się atrakcyjne, Twoi czytelnicy mogą nie być pod wrażeniem. Musisz pokazać swoją indywidualność na swojej stronie.Pamiętaj, aby dodać biografię autora do każdego posta na blogu na forach, na których publikuje wielu blogerów. W ten sposób każdy bloger otrzymuje odpowiedni kredyt, a czytelnikom na pierwszy rzut oka łatwiej jest zorientować się, kto co opublikował. Co więcej, czytelnicy będą mieli tendencję do pozostawania na Twojej stronie, jeśli będą mogli uzyskać wszystkie potrzebne im informacje w jednym miejscu.Dodaj numery stron na dole sekcji komentarzy, jeśli masz bardzo aktywną społeczność. Jest to ważne, ponieważ umożliwi użytkownikom łatwiejsze sortowanie materiałów i informacji. Upewnij się, że numery stron są łatwo widoczne dla widzów.Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przeszukiwania przesyłanych multimediów, takich jak filmy lub zdjęcia, umieść to wszystko w jednym folderze za pośrednictwem WordPress. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia i multimedia, a następnie odznacz pole, które ustawia WP do sortowania multimediów w folderach na podstawie daty.Jeśli Twój post ma długi tytuł, pamiętaj o dostosowaniu linku bezpośredniego. Na przykład, jeśli masz długą frazę w adresie URL, może ona wydawać się bardzo długa. Używaj tylko słów kluczowych i popraw rankingi w wyszukiwarkach.Utwórz sekcję tylko dla członków w swojej witrynie, aby była bardziej ekskluzywna dla osób, które codziennie odwiedzają Twoją witrynę. To pozwoli im aktywnie uczestniczyć w dyskusjach z innymi członkami, którzy mają ten sam poziom intensywności. To rozwinie solidną więź między najlepszymi użytkownikami.Wordpress ma wiele skrótów klawiaturowych, dzięki którym praca z postami jest bardzo prosta. Na przykład ctrl-c pozwala kopiować tekst, a ctrl-x pozwala go wycinać. Ctrl-v wklei go gdzie indziej. Ctrl-b jest pogrubiony, ctrl-i kursywą, a ctrl-u podkreśleniem. Aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące WordPress, to jest najlepszy artykuł

Te podstawowe skróty klawiaturowe pozwolą Ci zaoszczędzić dużo czasu, jeśli je zapamiętasz.Nie możesz samodzielnie zmieniać rozmiarów obrazów, jeśli Twoja witryna ma własną wtyczkę galerii.

Wtyczka galerii automatycznie ustawia rozmiary obrazów i tak naprawdę nie masz nad tym żadnej kontroli. Jeśli naprawdę potrzebujesz zmienić rozmiary obrazów, poproś programistę o pomoc w zmianie ustawień.Nie używaj słowa „admin” jako nazwy użytkownika. Może to narazić Twoją witrynę na ataki botów. Rodzi to ryzyko w bezpieczeństwie. Przejrzyj swoją stronę użytkowników i usuń wszystkie takie nazwy użytkowników. Wybierz inną nazwę użytkownika.Upewnij się, że zawsze używane są ukierunkowane tytuły i deskryptory. To kilka z pierwszych słów, które zobaczą Twoi odbiorcy, gdy znajdą Twoje posty w wyszukiwarkach. Dlatego są dość ważne. Scribe to dobry rodzaj oprogramowania SEO, którego możesz użyć, aby uzyskać nad tym kontrolę. Te narzędzia do edycji pozwalają zwiększyć atrakcyjność Twojej witryny.WordPress to jedna z najlepszych platform blogowych. Łączy w sobie łatwość użytkowania z elastycznością i mocą. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym blogerem, który dopiero zaczyna, czy blogujesz od wielu lat, możesz skorzystać z poznania zaawansowanych funkcji WordPressa.