Gdzie zamieszkać w pięknym Krakowie?

Z pewnością Kraków jest miastem w który wiele osób poszukuje mieszkania. Zakup mieszkania w ścisłym centrum Krakowa to dość duży wydatek, więc chętnie wybierane są lokalizacje na obrzeżach. Ma to związek nie tylko z niższą ceną, ale także także ze spokojniejszą cichszą okolicą. Obecnie można nabyć bardzo atrakcyjne mieszkania przy Alei Pokoju.

Z dala od centrum ,jednak z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi, dzięki usytuowania u zbiegu ulicy Nowohuckiej i Alei Pokoju. Dzięki temu mamy bardzo wiele połączeń autobusami miejskimi, czy też tramwajem. Można także skorzystać z roweru, którym dojedziemy do samego centrum. Dzięki temu osoby pracujące w centrum Krakowa mogą szybko dojechać do pracy, podobnie jak dzieci które uczą się w centrum. Nieopodal znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa, dzięki czemu najmłodsi nie będą mieli daleko. W pobliżu znajduje się Park Lotników Polskich, gdzie możemy wybrać się po pracy z całą rodziną i wypocząć. W pobliży znajduje się także wiele sklepów, centrów handlowych i firm usługowych.

Dzięki czemu aby zarobić zakupy nie będziemy musieli jechać do centrum. Niedaleko znajdują się korty tenisowe i baseny, dzięki czemu osoby lubiące wypoczynek z pewnością znajda coś dla siebie.

Możemy także na bieżąco oglądać nowości filmowe, w pobliskim kinie Cinema City. Niedaleko znajduje się hala widowiskowo-sportowa TAURON Arena Kraków, gdzie organizowanych jest wiele wydarzeń sportowych, kulturalnych czy koncertów. Jest to jedna z największych tego rodzaju hal w naszym kraju, dzięki temu gości gwiazdy największego formatu. W pobliżu znajduje się także Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, w którym odbywa się wiele interesujących wydarzeń. Aleja Pokoju to inwestycja developerska w której skład wchodzi budynek sześciokondygnacyjny wraz z garażem podziemnym. Można nabyć mieszkania o różnej wielkości od 35m2 do 75m2, na różnych piętrach. Mieszkania posiadają także duże balkony, z których rozciąga się widok na cały Kraków. Z pewnością garaż podziemny jest dużym udogodnieniem biorąc pod uwagę problemy z parkowaniem przed budynkami na terenie całego Krakowa.

Nasz samochód będzie bezpieczny, a my nie musimy go odśnieżać zimą. Mieszkania wyposażone są w drzwi antywłamaniowe, a także w czujniki dymu. Zatem gwarantują mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa. Warto wspomnieć iż teren jest dodatkowo monitorowany.

Wiele mieszkań posiada połączoną kuchnię z salonem, co jest bardzo wygodne, wiele mieszkań jakie widzimy na rynku nieruchomości posiada oddzielone kuchnie od salonów. Mała kuchnia jest niewygodna, zatem połączenie z salonem daje nam wiele dodatkowego miejsca, wówczas miejsce pomiędzy kuchnią a salonem staje się naturalną jadalnią. Salony są idealne do zamontowania dużego telewizora i kina domowego, dzięki czemu możemy cieszyć się najwyższej klasy obrazem i dźwiękiem. Do wyboru są mieszkania o różnej wielkości. Więcej szczegółowych informacji na temat dostępnych mieszkań można znaleźć na stronie http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/aleja-pokoju . Znajdziemy tam szczegółowy rozkład mieszkań, oraz poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu można wybrać mieszkanie, które najbardziej będzie nam odpowiadało.