Skuteczne metody na redukcję cellulitu

Aby rozwiązać problemy z cellulitem, umów się na zabieg masażu endermologicznego w gabinecie medycyny estetycznej, ponieważ ujędrnia skórę, redukuje zlokalizowane złogi tłuszczu, redukuje cellulit i modeluje kontury sylwetki.

Dzięki połączeniu ciepła, pól magnetycznych, rolowania i ssania pulsacyjnego działa jednocześnie na wszystkie te aspekty. Aby osiągnąć imponujące rezultaty ujędrnienia, konieczne jest 8 do 10 zabiegów. Redukcja złogów tłuszczu jest czasami widoczna zaraz po pierwszej sesji i poprawia się przy każdym kolejnym zabiegu. Jest to zalecana technologia masażu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i jest bezpieczna bez względu na kondycje skóry. Zabiegi endermologii aktywują krążenie krwi i usuwają tkankę tłuszczową z całego ciała. W ten sposób wyrzeźbimy sylwetkę i ujędrniamy skórę, jednocześnie eliminując zlokalizowany cellulit w określonych obszarach za pomocą głowicy mechanicznej. Głowica zabiegowa urządzenia jest przykładana bezpośrednio na skórę, ubraną w specjalne body, za pomocą różnych programów, które zwiększają przepływ krwi i pomagają w eliminacji płynów, przyczyniając się w ten sposób do bardziej równomiernego wyglądu skóry i lepszych konturów ciała. Kombinezon umożliwia łatwe przesuwanie się głowicy, w przeciwnym razie przykleiłby się i uszczypnął nagą skórę.

Utrzymuje także czystość i higienę głowicy oraz pomaga zachować prywatność. Masy tłuszczowe, które składają się na cellulit są eliminowane, powodując zmniejszenie niepożądanej objętości w udach, pośladkach, ramionach, podwójnym podbródku i brzuchu. Warto wybrać renomowaną klinikę specjalizującą się w medycznych zabiegach estetycznych bez operacji chirurgicznych. Technologie najnowszej generacji i profesjonalne urządzenia zapewniają najwyższą jakość wyników. W przypadku zabiegów takich jak redukcja cellulitu warszawa zaleca się wykonanie serii sesji terapeutycznych. Wszystko zależy od stanu pacjenta, krążenia krwi, retencji wody, komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanki łącznej.