Spółka Limited – założenie

Jeśli chcemy w UK założyć spółkę Limited to nie ma, co się bawić w to samodzielnie. Łatwo o błędy, które przedłużą założenie spółki, a po co nam to?

Trzeba skontaktować się z księgowymi, którzy będą wiedzieli jak nam pomóc, a tych dokumentów, które są nam potrzebne jest naprawdę bardzo dużo, co oznacza, że im szybciej zgłosimy się do księgowych tym łatwiej przez to przejdziemy.

W czym pomogą nam księgowi w UK?

Konieczne będzie sporządzeniem fachowej dokumentacji spółki. Zalicza się do tego między innymi dokument założycielski jak i statut spółki. Wszystko musi być wypełnione zgodnie z przepisami tak żeby urzędnicy mogli to przyjąć. Jeden błąd może oznaczać dla nas przedłużenie sprawy z założeniem firmy Limited, a przecież czas jest tutaj bardzo istotny. Potrzebne nam równie będą dokumenty, w których będzie nominacja dla dyrektora i sekretarz naszej spółki. Trzeba wyznaczyć takie osoby i ująć to wszystko w dokumentach. Konieczne będzie również sporządzenie stosownych dokumentów, w których będą ujęte informacje o udziałowcach oraz o tym, jaki wnoszą do spółki kapitał.

Spółkę trzeba zarejestrować w oficjalnym rejestrze i trzeba się również zgłosić do urzędu skarbowego gdzie spółka Limited jest zgłaszana. Jest tego sporo do załatwiania, dlatego trzeba będzie się zgłosić do księgowych, którzy wiedzą jak to robić. W ten sposób nawet w kilka godzin można będzie taką spółkę założyć i zacząć działać. Rekordem firmy księgowej w UK są dwie godziny gdzie spółka była już gotowa do działania. Nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć kogoś, kto będzie w stanie nam pomóc przy rejestracji i prowadzeniu firmy Limited. Pomoc można znaleźć już teraz na stronie internetowej https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/. Ta firma zna się na tym bardzo dobrze i mogą nam pomóc nawet dzisiaj. Od razu wyznaczą do tego zadania kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Wiele na tym zyskamy i po skontaktowaniu się z nimi i po rozmowie sami się o tym przekonamy. Sami byśmy sobie z tymi formalnościami na pewno nie poradzili.