Sklep z nasionami marihuany odmiany Shaman Dutch Passion

Wywodząca się z lat osiemdziesiątychc odmiana shaman dutch passion to interesujący gatunek marihuany.

Jego charakterystyka predysponuje go do upraw na świeżym powietrzu lub w szklarni. Wynika to między innymi z faktu, że rośliny tej odmiany są w dużej mierze odporne na potencjalnie szkodliwe oddziaływanie pleśni, gnicie oraz insekty. Po rozkwitnięciu przybiera ona atrakcyjny kolor purpury.

Sklep z nasionami marihuany odmiany Shaman Dutch Passion

Feminizowane nasiona Shaman Dutch Passion

Jeśli chodzi o rzecz dla wielu osób mającą fundamentalne znaczenie, to jest walory smakowe towarzyszące procesowi jej palenia, to w tym przypadku ma się do czynienia z delikatnością i aromatem drewna. Proces hodowania tej rośliny został dobrze udokumentowany – zweryfikowano jej stabilność i wytrzymałość na podstawie realizacji wielu szklarniowych upraw.

W przeciwieństwie do innych gatunków marihuany, odmiana shaman dutch passion nie jest klasyfikowana jako odmiana medyczna. Mimo tego sympatycy odnotowują jej pozytywne oddziaływanie na ich nastrój. Przypływ energii oraz odprężenie są zjawiskami towarzyszącymi jej konsumpcji. Z tego też względu znajduje ona zastosowanie przy niefarmakologicznym leczeniu stresu oraz zmęczenia. Smak prezentujący drzewiastą, ziemistą nutę z domieszką słodyczy ma swoich wielu zwolenników. Nasiona odmiany shaman dutch passion można bez trudu zamówić w paczkach.

W przypadku chęci zajmowania się hodowlą tej rośliny trzeba pamiętać o tym, że jej krzewy osiągają do 150 centrymetrów wysokości, zaś na jej rozkwit potrzeba do ośmiu tygodni. Propozycja shaman dutch passion stanowi ciekawe doświadczenie o interesującym smaku, dlatego też zachowuje ona popularność. Warto przy wyborze poszczególnych nasion zwracać uwagę na detale jakie dotyczą niuansów ich hodowli, w ten bowiem sposób będzie można uchronić się przed błędami w prowadzeniu uprawy. Dostosowanie nasion do swoich możliwości w zakresie zaplecza hodowlanego oraz umiejętności ma duże znaczenie. Brak odpowiedniej regularności czy niedostatki w sferze technicznej mogą utrudnić uzyskanie dobrych plonów.